Главком Главком · · Обновлено в 21:55

Коболев назначил поляка управлять транспортировкой газа в Украине (9 новостей)

«Польский специалист Павел Станчак избран президентом ПАТ Укртрансгаз»

Рішенням НАК «Нафтогаз України » від 21 серпня 2017 року Павла Станчака обрано на посаду президента ПАТ «Укртрансгаз», повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою «Укртрансгазу».

Також цим рішенням затверджено умови контракту, який буде укладений з президентом товариства терміном на 1 рік.

Очікується, що до фактичного виконання обов`язків президента «Укртрансгазу» Павел Станчак приступить відразу після завершення формальних процедур щодо оформлення всіх необхідних документів. До того дня повноваження президента продовжуватиме здійснювати член правління, перший віце-президент ПАТ «Укртрансгаз» Мирослав Химко.

Нагадаємо, 8 серпня 2017 року наглядова рада НАК «Нафтогаз України» одностайно погодила обрання Станчака на посаду президента ПАТ «Укртрансгаз».

Станчак має технічну та управлінську освіту, понад 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу. У 2003-2004 роках в польській PGNiG відповідав за відокремлення функції оператора газотранспортної системи та утворення незалежного оператора ГТС Польщі Gaz-System S.A..

Станчак народився у 1963 році, здобув інженерно-технічну освіту в інституті ім. Еміліана Конопчинського (Варшава), закінчив Варшавський технологічний університет, Головний торговельний інститут (Варшава), отримав ступінь МВА у Бредфордському університеті та Академії Леона Козмінського (Варшава).

З 2004 до 2008 року працював на посаді технічного директора – члена правління оператора польської ГТС Gaz-System S.A, де відповідав за розробку та виконання інвестиційних планів, поточну технічну підтримку газотранспортної системи, координацію процесів отримання дозволів та ліцензій з відповідними державними регуляторами та органами.

Протягом останнiх п’яти рокiв Станчак працював в компанії PGNiG Technologie S.A. (Кросно, Польща) на посадах: 2012-2014 - менеджер науково-дослiдного вiддiлення, 2014-2015 - менеджер проектiв для проектiв будiвництва, 2016 – липень 2017 – технiчний директор, член правлiння.

Обновлено в 21:52 Об этом говорится в сообщении Укртрансгаза в системе раскрытия информации Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку, передает УНИАН.

Обновлено в 21:55

ФОТО К НОВОСТИ: «Коболев назначил поляка управлять транспортировкой газа в Украине»
ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ПОСЛЕДНЕЕ ИЗ РУБРИКИ «Экономика и финансы» ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.