5 канал 5 канал ·

"15 фактів про бандерівців, або Про що мовчить Кремль": росіянин втік до Чехії після вироку за репост у соцмережі

Уродженець Пермі Володимир Лузгін, засуджений на батьківщині за реабілітацію нацизму, попросив політичного притулку в Чехії. Про це повідомляє портал "Винигет" посилаючись на чеське видання Hospodářské noviny.

Як повідомляється, у липні минулого року пермський суд визнав 38-річного автомаляра винним в публічному запереченні підсумків Нюрнберзького процесу і поширенні неправдивих відомостей про діяльність СРСР в роки Другої світової війни, засудивши його до штрафу в 200 тис. рублів.

"Приводом для кримінального переслідування стала стаття "15 фактів про бандерівців, або Про що мовчить Кремль", якою Лузгін поділився на своїй сторінці в соціальній мережі "ВКонтакті" за допомогою звичайного репоста. У тексті статті, зокрема, розповідалося про спільний напад СРСР і Німеччини на Польщу у вересні 1939 року і розв'язання Другої світової війни. Як заявило звинувачення, в результаті репоста матеріал змогли прочитати 20 осіб", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що росіянин не приховує свої політичні погляди, вважаючи нинішній режим у країні спадкоємцем СРСР, до якого він ніколи не відчував симпатії."Мою батьківщину репресії торкнулися безпосередньо. Багато родичів з боку батька і матері перебували в таборах, були розкуркулені чи депортовані. Це був кривавий, негуманний і людожерський режим", – заявив Володимир Лузгін.

Читайте полный текст новости «"15 фактів про бандерівців, або Про що мовчить Кремль": росіянин втік до Чехії після вироку за репост у соцмережі» на сайте 5 канал

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на [email protected]
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.