5 канал 5 канал ·

Інцидент у Лук'янвському СІЗО: поліція відкрила щодо екс-"торнадівців" кримінальне провадження

Поліція через інцидент у Лук'янвському СІЗО відкрила кримінальне провадження за статтею "опір працівнику правоохоронного органу", повідомляє "5 канал".

Напередодні ввечері про конфлікт між бійцями розформованого батальйону "торнадо" та правоохоронцями написав волонтер Роман Сініцин. Так, один з екс-"торнадівців" умисно заподіяв собі шкоди, водночас інші в'язні, теж бійці розформованого батальйону, почали конфліктувати з охоронцями, мовляв, через невчасне забезпечення медичної допомоги.

Інцидент уже вичерпаний. Подробиці "5 каналу" повідомила речниця головного управління Нацполіції у Києві Оксана Блищик: "На місці ми з'ясували, що один з ув'язнених отримав поранення. У нього пошкоджена вушна раковина. Йому надали спочатку допомогу на місці. Потім у супроводі конвою його доставили до медичного закладу. Після цього його повернули до ізолятора. Зараз за фактом інциденту, який відбувся, у нас розпочато кримінальне провадження. Це опір працівнику правоохоронного органу. Збираємо всю необхідну інформацію для того, об з'ясувати, що насправді сталося".

Як повідомляв 5.ua, суд розглядає кримінальне провадження щодо командира роти патрульної служби міліції особливого призначення "Торнадо" ГУМВС України в Луганській області Руслана Оніщенка, а також 11 бійців роти за обвинуваченням у вчиненні ряду злочинів у складі злочинної організації, у тому числі тяжких та особливо тяжких.

Читайте полный текст новости «Інцидент у Лук'янвському СІЗО: поліція відкрила щодо екс-"торнадівців" кримінальне провадження» на сайте 5 канал

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.