5 канал 5 канал ·

Кабмін побачить законопроект про фінансову поліцію через тиждень – Данилюк

Законопроект про створення фінансової поліції уже найближчими днями внесе на розгляд уряду Міністерство фінансів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав чільник відомства Олександр Данилюк.

За його словами, новий орган необхідний, оскільки колишня податкова міліція з початку року поза законом. Відповідний документ затвердила Верховна Рада наприкінці 2016-го.

За словами міністра, нова фінансова поліція буде не силовим органом, а аналітичним. У відомстві працюватиме в рази менше людей – замість 15 тисячі всього 2,5 тисячі. Працівників обиратимуть шляхом прозорого конкурсу. Окрім цього, вони не втручатимуться в роботу чесного бізнесу, написав чиновник.

"Ми плануємо подати проект закону на розгляд уряду на найближчому засіданні та після ухвалення направити законопроект до Парламенту. А от у цьому законопроекті "технічні помилки" вітатись не будуть", – зауважив міністр.

Як повідомляв 5.ua, голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що близько половини працюючих українців не платять податки.

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на [email protected]
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.