5 канал 5 канал ·

Volvo готується представити свій перший електрокар

Шведська автомобілебудівна компанія Volvo готується представити свій перший в історії електрокар. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Autonews.

Зазначається, що першим електрокаром Volvo стане середньорозмірний седан. Запас ходу автомобіля без підзарядки становитиме понад 500 кілометрів.

"Ми на повній швидкості рухаємося вперед у розробці нашого першого повністю електричного автомобіля. Запуск проекту очікується в 2019 році, і в майбутньому він буде продовжений. Це буде ціла лінійка продуктів", – розповів на автосалоні в Детройті голова відділу досліджень і розробок Volvo Хенрік Грін.

Відомо, що "зелені" автомобілі будуватимуться на платформах SPA і CMA, які підходять для гібридних і електричних силових агрегатів. Загалом компанія Volvo планує продати до 2025 року близько мільйона "зелених" автомобілів. Для цього кожна нова модель шведського бренду отримуватиме гібридну версію.

Крім того, перед шведською компанією стоїть завдання побудувати до 2021 року повністю автономний автомобіль.

Як повідомляв 5.uа, у Мінінфраструктури не виключають, що в Україні можуть запровадити субсидії на покупку електрокарів. Про це в рамках круглого столу, присвяченого перспективам розвитку електротранспорту в Україні, заявив голова відомства Володимир Омелян.

Читайте полный текст новости «Volvo готується представити свій перший електрокар» на сайте 5 канал

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.