5 канал 5 канал ·

Ар'єв оприлюднив нові докази проведення спецоперації СБУ щодо "вагнерівців", яких затримали в Білорусі (3 новости и 1 видео)

«Нардеп вимагає створення ТСК для розслідування причетності чиновників України до екстрадиції «вагнерівців» із Білорусі до РФ»

Депутати від "Європейської солідарності" оприлюднили докази, що українські силовики свого часу таки планували спецоперацію із затримання "вагнерівців". Документи та аудіозаписи представили під час брифінгу у Верховній Раді.

Пізніше народний депутат Володимир Ар'єв також виклав їх у себе на сторінці у Facebook. Серед доказів – розшифровки телефонних розмов. На них зафіксований нібито голос співробітника СБУ, який вербував бойовиків.

У "ЄС" вказують, що документи, якими вони володіють, були підписані слідчим спецслужби. Також переконують, в Офісі президента про ці докази знають – їх просто ігнорують. І навіть намагаються знищити – заявили про підготовку можливого підпалу.

"Влада заперечила існування такої спецоперації і назвала її фейком. Я стверджую: влада бреше... Зараз є документальні підтвердження того, що це робили українські спецслужби. Протокол, підписаний слідчим СБУ, ясна річ, що ми прізвище закрили. Цей протокол містить прізвища огляду...

ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.