5 канал 5 канал · · Обновлено в 19:42

Безсмертний: Зеленський у протистоянні з Путіним виглядає, як миша, яка довірилася коту (6 новостей)

«Президент України виглядає у протистоянні з Путіним, як миша, яка довірилась коту, вважає Роман Безсмертний»

Президент України Володимир Зеленський своїм указом звільнив Романа Безсмертного від виконання обов'язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи.

Відповідний указ № 596/2019 від 13 серпня розміщений на сайті глави держави.

"…увільнити Безсмертного Романа Петровича від виконання обов'язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи", – зазначили в документі.

Як повідомляв 5.UA, у понеділок, 22 липня, президент звільнив ще сімох голів районних державних адміністрацій (РДА).

у документах указано, що звільнення голів РДА пов'язані з закінченням строку повноважень попереднього президента України. Зокрема, було звільнено:

В. Сукача з посади голови Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області; В. Зубрицького з посади голови Стрийської районної державної адміністрації Львівської області; О. Іванова з посади голови Троїцької районної державної адміністрації Луганської області; В. Сергієнка з посади голови Новоайдарської районної державної адміністрації Луганської області; І. Дзюбу з посади голови Марківської районної державної адміністрації Луганської області; Н. Чехуту з посади голови Кремінської районної державної адміністрації Луганської області; С. Іванюченка з посади голови Білокуракинської районної державної адміністрації Луганської області.

Обновлено в 19:16 Роман Безсмертний після звільнення з посади в робочі групі в Тристоронній контактній групі почав відкрито критикувати президента

Обновлено в 19:42 Указ шостого президента України Володимира Зеленського про спрощену процедуру надання українського громадянства росіянам, які зазнали політичних переслідувань у Російській Федерації та іноземцям-учасникам війни на Донбасі, є незаконним.

ФОТО К НОВОСТИ: «Безсмертний: Зеленський у протистоянні з Путіним виглядає, як миша, яка довірилася коту»
ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ПОСЛЕДНЕЕ ИЗ РУБРИКИ «Политика» ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.