Телеканал 24 Телеканал 24 ·

Ирина Шейк украсила обложку известного глянца: потрясающие фото (3 новости)

«Модель рассказала о личной жизни»

Известная российская модель Ирина Шейк, которая давно живет и работает в США, предстала на цифровой обложке американской версии журнала Harper's Bazaar. Любимая модель многих дизайнеров снялась в образах от британской марки Burberry.

Нові фото та відео, на яких розкішна Ірина Шейк позує невимушено і досить впевнено, представники американської цифрової версії Harper's Bazaar опублікували на сторінці в Instagram.

Спокуслива модель позувала перед камерою в образі впевненої кокетки – на ній була чорна міні-сукня з об'ємною спідницею з тюлю. Спокусливості додали оголені ключиці Ірини Шейк, які вона засвітила через опущені рукави плаття. На її довгих струнких ногах були колготки в трендовий горох і строгі туфлі-човники.

Я не ця жорстка модель, яка сидить там і хоче виглядати бездоганно. Я не ідеальна. В мене бувають погані дні шкіри і погані дні волосся. Іноді я не подібна на модель. Я просто справжня людина, – написали цитату Ірини Шейк під її фото.

Ірина Шейк / Instagram / @harpersbazaarus

Для другого образу модель позувала у більш стриманому образі – спідниця-плісе, сорочка з коміром, а поверх тренч від її улюбленого бренду Burberry.

Ірина Шейк / Instagram / @harpersbazaarus

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Harper's BAZAAR (@harpersbazaarus) 11 Лип 2019 р. о 5:02 PDT

ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ПОСЛЕДНЕЕ ИЗ РУБРИКИ «Шоубиз» ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.