5 канал 5 канал ·

Катастрофа АН-26 під Харковом: у справі допитали понад 40 свідків, призначено 26 експертиз (3 новости)

«У справі авіакатастрофи військового літака АН-26 на Харківщині допитано понад 40 свідків та призначено 26 судово-медичних експертиз»

Державне бюро розслідувань відзвітувало щодо розслідування авіакатастрофи військового літака Ан-26 на Харківщині. Інформацію оприлюднили у пресслужбі ДБР.

"Розслідування розпочате за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 416 КК України – порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило тяжкі наслідки", – йдеться у повідомленні.

Наразі відомо, що станом на 28 вересня 2020 року слідчими ДБР проведено низку слідчих дій, а саме:

огляд місця події, під час якого виявлено значну кількість речових доказів та 2 бортові самописці (чорні скриньки); огляд останків 25 загиблих за участю судово-медичних експертів; призначено 26 судово-медичних експертиз; вилучено зразки паливо-мастильних матеріалів літака та зразки ґрунту на місці події; у військовій частини проведено виїмку документів щодо організації та проведення польотів; отримано інформацію та документи з Українського гідрометеорологічного центру, державного підприємства обслуг...

ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.