5 канал 5 канал ·

Марина Порошенко передала швейцарські ІФА-тести та обладнання у дитячий реабілітаційний центр і медичні заклади Київщини (3 новости)

«У День захисту дітей Марина Порошенко передала обладнання і засоби захисту у дитячий реабілітаційний центр та у медичні заклади на…»

У День захисту дітей Марина Порошенко передала обладнання і засоби захисту в дитячий реабілітаційний центр та в медичні заклади на Київщині.

Зокрема, Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради отримав від Фонду Порошенка 3 монітори для проведення онлайн-уроків, спілкування з персоналом та онлайн-включення учнів. Марина Порошенко наголосила на тому, що в умовах епідемії коронавірусу дистанційне навчання стало нагальною необхідністю.

"Це дійсно вимоги часу, ми всі опинилися в ситуації, коли дітей треба навчати дистанційно і мати засоби, щоб спілкуватися з працівниками і працювати онлайн. І монітори допоможуть вирішити ці питання", – сказала вона.

"Ми тривалий час працюємо разом із Броварським реабілітаційним центром, у нас довга історія. Ми допомагали й у матеріально-технічному забезпеченні – зробили так, щоб запрацював ліфт, допомагали, аби збільшилась площа. Тому що в цій будівлі, коли ми почали співпрацювати, було...

ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.