5 канал 5 канал · · Обновлено в 22:15

МОЗ оновило перелік країн "червоної" та "зеленої" зон (7 новостей)

«В красной зоне оказались 35 стран»

В Україні оновили перелік країн "зеленої" та "червоної" зон станом на 25 вересня, повідмляється на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я.

У переліку наводяться дані щодо 194 держав, які є членами Всесвітньої організації охорони здоров'я. Зазначена інформація щодо кількості активних випадків захворювання на COVID-19 на 100 тис. населення в кожній державі. В Україні станом на 19 вересня цей показник становить 109,5 активних випадків на 100 тис. населення.

До "червоного" списку віднесені 35 країн, серед яких Іспанія, Франція, Чеська Республіка, Чорногорія, Молдова, Угорщина, Ізраїль. Щодо 15 країн інформація про захворюваність на COVID-19 відсутня.

Нагадаємо, за минулу добу, 24 вересня, коронавірус в Україні виявили у 3565 осіб, зафіксовано 70 летальних випадків, 1675 пацієнтів одужали.

...

Обновлено в 20:50 Министерство здравоохранения обновило перечень стран "зеленой" и "красной" зоны по уровню распространения COVID-19.

Обновлено в 22:15 Министерство здравоохранения Украины опубликовало список стран "красной" и "зеленой" зон по уровню распространения коронавируса.

ФОТО К НОВОСТИ: «МОЗ оновило перелік країн "червоної" та "зеленої" зон»
ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.