5 канал 5 канал ·

Опрацьовано вже 35% протоколів: "Слуга народу" - понад 42% (8 новостей)

«Партія «Слуга народу» лідирує зі значним відривом»

У Центральній виборчій комісії України продовжують опрацьовувати електронні протоколи результатів голосування на позачергових виборах народних депутатів. Станом на 8-му ранку розглянули вже 35,51% документів, інформує сайт ЦВК.

Зі значним відривом лідирує партія "Слуга народу". Її підтримали понад 42% виборців. Далі йде "Опозиційна платформа – За життя" із майже 13%. На третьому місці – "Європейська солідарність". Політсилу підтримали 8,7% тих, хто прийшов напередодні на дільниці. Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" – трохи більше за 8% голосів. Замикає прохідну п'ятірку партія "Голос". У них станом на тепер 6,4% підтримки.

Решта політсил поки не долають 5% бар'єр, який необхідний, щоб увійти до нового складу Верховної Ради. Водночас, за даними ЦВК, шостою у списку йде "Радикальна партія Олега Ляшка". Поки політсила отримує 3,99% голосів.

Натомість, за даними Національного екзитполу, які оприлюднили напередодні, більші шанси, аніж радикали, обійняти крісла у парламенті має партія "Сила і Честь". За даними соціологів, за них на дочасних виборах віддали голоси 4,3% опитаних. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,5% для лідерів перегонів і 1% для решти. Опитали понад 11,5 тис. респондентів на 300 виборчих дільницях.

Партія "Голос" перемагає у Львівська області, "ОПЗЖ" – у Луганській та Донецькій областях. В інших областях, а також у Києві переможцем стає партія "Слуга народу" (від 30,88% у Тернопільській області, до 57,3% – у Дніпропетровській області).

ФОТО К НОВОСТИ: «Опрацьовано вже 35% протоколів: "Слуга народу" - понад 42%»
ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНЕЕ ИЗ РУБРИКИ «Политика» ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.