5 канал 5 канал · · Обновлено в 23:54

Польща та Литва визнали Лукашенка нелегітимним президентом Білорусі (7 новостей)

«Песков высказался о протестах в Беларуси»

Польща не визнає Олександра Лукашенка легітимним президентом, заявив учора, 13 вересня, в ефірі "Польського радіо" міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау.

"Ми не можемо вважати президента Олександра Лукашенка таким, який має легітимацію від демократичного суспільства. Це зовсім інший суб'єкт. Тому наша політика адресована білоруському суспільству", – зазначив він.

Нагадаємо, раніше уряд Литви запровадив санкції проти президента Білорусі та його оточення, а також заборонив в'їзд до країни. Лукашенка та 31 посадовця звинувачують у фальсифікації результатів виборів та спробі придушити акції протесту. 

Як повідомлялося, 13 вересня в різних районах Мінська затримано більш ніж 400 учасників акції "Марш героїв: ідемо на Дрозди".

...

Обновлено в 21:31 "Александр Григорьевич является легитимным президентом Республики Беларусь и является визави президента Путина в межгосударственных отношениях. Что касается тех людей, которые не согласны с результатами выборов, все они являются гражданами братской Беларуси, всех мы их ценим и любим", сказал спикер Кремля.

Обновлено в 23:54 ...

ФОТО К НОВОСТИ: «Польща та Литва визнали Лукашенка нелегітимним президентом Білорусі»
ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.