5 канал 5 канал ·

Полтавский суд отменил решение ТИК об отказе в регистрации кандидатов "Евросолидарности" в Кременчугский горсовет (4 новости)

«Окружной административный суд Полтавы отменил решение ТИК об отказе в регистрации списка кандидатов Европейской Солидарности в городской совет Кременчуга и…»

Окружний адміністративний суд Полтави скасував рішення ТВК про відмову в реєстрації списку кандидатів "Європейської солідарності" до міської ради Кременчука і зобов’язав повторно розглянути документи. Про це повідомив кандидат на посаду міського голови Кременчука Сергій Ярош, інформує прес-служба партії.

"Влада застосовує весь арсенал, вона влаштовує провокації. Ми сьогодні цілий день провели під Полтавським адміністративним судом. Ця ганебна постанова скасована. Дякуємо нашій юридичній команді і рухаємось вперед до перемоги", – зазначив Сергій Ярош.

Також новину оприлюднив депутат Микола Княжицький.

"Перемога! Полтавський окружний адміністративний суд скасував незаконне рішення Кременчуцької міської ТВК, яка відмовила у реєстрації всіх кандидатів у депутати Кременчуцької міськради від "Європейської солідарності". Тепер Кременчуцька ТВК має повторно розглянути документи, подані "ЄС", та зареєструвати кандидатів у депутати, як того вимагає закон", &nd...

ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.