Главком Главком ·

Рейтинг Макрона упал до рекордно низкого уровня на фоне протестов (6 новостей)

«Рейтинг президента Франции рекордно упал»

Рейтинг президента Франції Еммануеля Макрона знизився за минулий місяць на 4% і знаходиться на рекордно низькому рівні - 25%. Про це свідчать результати опитування Ifop, проведеного на замовлення Le Journal du Dimanche.

Найбільше падіння довіри до Макрона відзначається у власників невеликих підприємств і магазинів, і робітників. Значне погіршення також відзначено у віковій групі молодше 34 років і у працівників державних служб.

Падіння рейтингу стало наслідком соціального невдоволення, яке на цьому тижні вилилося в масштабні протести «Жовті жилети» проти підвищення урядом цін на паливо.

З січня Макрон втратив половину свого рейтингу і наближається до антирекорду свого попередника Франсуа Олланда. У 2013 році в той же відрізок президентства його рейтинг впав до 20%.

Рейтинг прем'єр-міністра Едуарда Філіпа також різко знизився - відразу на 7% з позначки 41% в жовтні до 34% в листопаді.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що після 18 років лідерства у своїй партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) вирішила дати іншим можливість «взяти на себе відповідальність».

ФОТО К НОВОСТИ: «Рейтинг Макрона упал до рекордно низкого уровня на фоне протестов»
ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНЕЕ ИЗ РУБРИКИ «Мир» ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.