Главком Главком · · Обновлено в 18:55

Сенцов вышел из голодовки с подорванным здоровьем, – сестра (9 новостей)

«По словам Натальи Каплан, у Сенцова уже начались необратимые процессы в работе мозга»

Український режисер Олег Сенцов написав в російській в'язниці вже 5 сценаріїв, збірку оповідань та роман, але не відправляє все це з тюрми. Про це розповіла його сестра Наталія Каплан прес-конференції в «Укрінформі».

За її словами, Олег Сенцов вийшов з голодування з серйозно підірваним здоров'ям, ніхто не може сказати чи він виживе, але він продовжує працювати.

«Мене радує, що Олег продовжує працювати і працював весь час голодування. Хоча я знаю, як йому було фізично тяжко, коли він навіть зайвий раз намагався не підводитись. На даний момент він закінчив голодування. Це було зроблено, щоб уникнути примусового годування», - сказала Наталія Каплан.

Вона розповіла також, що, на жаль, останні листи Олега досить песимістичні.

«Він написав заповіт. Він там просить не кидати його дітей. Він не вірить, що вийде. Може й вірить, але вже не чекає на це. Тобто він готується, робить усе, щоб його творчість, його діти могли жити далі без нього. На жаль, це так. Але я сподіваюся, що все-таки ми його звідти витягнемо! Все-таки щось зіграє свою роль. Можливо, навіть цей фільм», - підкреслила вона, маючи на увазі сьогоднішнє повідомлення про початок виробництва фільму «Номери» за п'єсою Олега Сенцова.

Також, за словами сестри, вона не знає, про що він там пише. «Я знаю, що один із сценаріїв, як Олег писав, - дитячий фільм для дорослих, про хлопчика, про його життя. І ще точно знаю, що Олег не пише про тюрму. Взагалі нічого в його творчості про тюрму немає!» - наголосила сестра Сенцова.

Як повідомлялося раніше, український режисер Олег Сенцов увійшов до числа трьох можливих кандидатів на присвоєння премії імені Сахарова, яку Європарламент традиційно присуджує політичним і громадським діячам, що відстоюють права людини та її базові свободи.

Раніше адвокат Дмитро Дінзе заявляв, що його підзахисний Олег Сенцов 6 жовтня припинить голодування. У листі, який Сенцов передав адвокатові, він пояснив, чому завершує голодування.

За словами Дінзе, шанси Сенцова вийти з голодування – 50 на 50. За словами адвоката, існує великий ризик, що Сенцов не вийде з голодування через «незворотні процеси» у внутрішніх органах.

Обновлено в 18:31 Сестра политзаключенного также рассказала, что его последние письма очень пессимистичны.

Обновлено в 18:55 Голодание привело к необратимым последствиям для здоровья украинского режиссера. Украинский политзаключенный Кремля Олег Сенцов попал в реанимацию больницы города Лабытнанги после выхода из пятимесячной голодовки.

ФОТО К НОВОСТИ: «Сенцов вышел из голодовки с подорванным здоровьем, – сестра»
ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
РБК Украина РБК Украина  ·  16.10.18, 13:11 Сестра украинского режиссера заявила, что в данный момент никто не может сказать - выживет ли Олег Сенцов. Об этом на пресс-конференции рассказала Наталия Каплан, сообщает корреспондент РБК-Укриана."Всем…
УНН УНН  ·  16.10.18, 14:55 После прекращения голодовки украинский политзаключенный Олег Сенцов получил тяжелые последствия для здоровья. Об этом на пресс-конференции рассказала сестра украинского режиссера Наталья Каплан, передает…
ИА "ZIK" ИА "ZIK"  ·  16.10.18, 15:44 Сестра украинского режиссера заявила, что на данный момент никто не может сказать, выживет ли Олег Сенцов.
Газета День Газета День  ·  16.10.18, 15:50 Никто из специалистов не может сказать, выживет ли украинский режиссер Олег Сенцов, который 6 октября заявил о прекращении голодовки, длившейся 145 дней. Об этом сообщила его сестра Наталья Каплан на…
ЛIГАБiзнесIнформ ЛIГАБiзнесIнформ  ·  16.10.18, 16:07 Украинский политзаключенный Олег Сенцов за время пребуывания в российской тюрьме написал пять сценариев, роман и сборник рассказов. Об этом заявила его сестра Наталия Каплан, передает Укринформ.По ее…
ВСЕ ИСТОЧНИКИ
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНЕЕ ИЗ РУБРИКИ «Политика» ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.