Главком Главком ·

Сергей Тарута поддержал Юлию Тимошенко – кандидаты подписали Меморандум (5 новостей)

«Кандидат в президенты, народный депутат Сергей Тарута заявил о поддержке лидера Батькивщины, кандидата в президенты Юлии Тимошенко на президентских выборах…»

Кандидат на пост президента України від партії «Основа» Сергій Тарута ухвалив рішення підтримати на виборах 31 березня лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко. У суботу в Києві політики підписали Меморандум про взаємодією, про це повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».

«Є великий ризик того, що ще 5 років буде ця влада, триватиме війна і економічна розруха. Час перемагати і об’єднуватися всім проукраїнським силам. Ми розуміємо, що реальний кандидат, який може перемогти – це Юлія Тимошенко. У нас спільна енергія і цінності – побудувати щасливу Україну», – наголосив Сергій Тарута.

Він також додав, що об’єднання з Юлією Тимошенко – це сигнал іншим кандидатам, які міряють свої рейтинги, – подумати про країну.

Підписанти меморандуму беруть зобов’язання припинити війну на Донбасі та об’єднати країну, ухвалити Нову народну Конституцію, втілити в життя напрацювання, викладені в програмах кандидатів – Новий курс України та «Україна 2030».

«Україна може отримати як перемогу, так і на 5 років ми можемо зайти на коло деградації і по суті – саморуйнації. І тому особливе значення зараз набуває політична воля об’єднатися! Ви є розумієте, що ми не лише єднаємо наші команди на цих президентських виборах. Ми символічно можемо об’єднати Україну, що є набагато важливіше, ніж об’єднати команди», – наголосила лідер «Батьківщини».

Підписаний меморандум Тимошенко зауважила, її команду та команду Сергія Тарути єднають політичні цілі, тому що «наші програми – Новий курс і ваша стратегія – вони співпадають так на відсотків 80».

«Я не порушу цінності і партнерство. Я можу закликати вас впевнено дивитися у майбутнє. Дякую за складне рішення», – підсумувала Тимошенко.

ФОТО К НОВОСТИ: «Сергей Тарута поддержал Юлию Тимошенко – кандидаты подписали Меморандум»
ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
РБК Украина РБК Украина  ·  16.03.19, 13:19 Кандидат в президенты, народный депутат Сергей Тарута заявил о поддержке лидера "Батькивщины", кандидата в президенты Юлии Тимошенко на президентских выборах в 2019 году. Об этом стало известно на их…
Телеканал 24 Телеканал 24  ·  16.03.19, 13:45 Кандидат на пост Президента Украины от партии "Основа" Сергей Тарута принял решение поддержать на выборах 31 марта лидера "Батькивщины" Юлию Тимошенко. В субботу в Киеве политики подписали Меморандум…
ЛIГАБiзнесIнформ ЛIГАБiзнесIнформ  ·  16.03.19, 13:46 Кандидат в президенты, нардеп Сергей Тарута решил поддержать кандидатуру Юлии Тимошенко на президентских выборах 31 марта. Об этом они сообщили на совместном брифинге по случаю подписания меморандума,…
Комментарии Комментарии  ·  16.03.19, 14:17 Кандидат на пост Президента Украины от партии "Основа" Сергей Тарута принял решение поддержать на выборах 31 марта лидера "Батькивщины" Юлию Тимошенко В субботу в Киеве политики подписали Меморандум о…
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНЕЕ ИЗ РУБРИКИ «Политика» ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.