5 канал 5 канал ·

Сотни одесситов вышли на митинг в поддержку Александра Ройтбурда (3 новости)

«Митинг прошёл под стенами ОГА на проспекте Шевченко. Поддержать директора Одесского художественного музея пришли несколько сотен одесситов. Они подписали коллективное…»

"Ро-наш Бро". З такими вигуками в Одесі кілька сотень людей вийшли на акцію протесту. Вони вимагають залишити директора художнього музею Олександра Ройтбурда на посаді. Апеляційний суд тим часом підтримав депутатів облради від Опозиційного блоку й підтвердив законність звільнення митця. Мовляв, той влаштовував концерти в залах музею, не пускав депутатів з перевіркою та проводив ремонти без згоди з облрадою. У музейному скандалі розбиралася кореспондентка "5 каналу" Ольга Дунська.

Доглядачка Одеського художнього музею Любов Баранюк показує відремонтовану Серебряковську залу. До її відновлення, каже співробітниця, під загрозою знищення були шедеври мистецтва.

"Це вологість велика, як кондиціонер включали, висушували підлоги, ставили відра", – розповідає Любов Баранюк, доглядачка.

Загалом за останні два роки кількість відвідувачів у музеї збільшилася вдвічі. Співробітники кажуть: поповнилася каса і від коштів меценатів.

"Каси були 500-700 тис. грн, з т...

ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.