5 канал 5 канал ·

Стрілянина на ринку "7 кілометр" в Одесі: подробиці з місця події – включення (Відео) (3 новости)

«Правоохоронці Одещини затримали 10 осіб, після стрілянини на ринку сьомий кілометр, подія була кваліфікована як хуліганство»

Стрілянина на ринку "Сьомий кілометр" на Одещині: двоє торговців поранені. Поліція оголосила спецоперацію "Перехоплення" – злочинців шукають. Хто що не поділив? Дізнавалася кореспондентка "5 каналу" Ольга Дунська.

На цих кадрах невідомі у капюшонах та медичних масках забігають до крамниці з тканинами й починають громити все навкруги, лунають кілька пострілів.

"Я чую, як ніби постріли, ну я пішов подивитися, дивлюся, б'ють скло, все, поїхав натовп, людей 15, може 10. Але потім вже зібралися свої, людей 30, розмови між собою і все, поліція приїхала і швидка", – говорить Олександр, свідок.

Унаслідок конфлікту двоє чоловіків зазнали поранень, їх доправили до приватної клініки в Одесі. Підприємці намагалися зупинити нападників, але безуспішно.

"Ці люди через 15 секунд вибігли з магазину, спробували сісти в мікроавтобус і сховатися, їх намагалися блокувати очевидці, які вибігли з усіх об'єктів та мікроавтобус встиг сховатися. Постраждалі з числа п...

ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.