5 канал 5 канал · · Обновлено в 20:35

Суд обирає присяжних для розгляду справи про вбивство Шеремета (7 новостей и 1 видео)

«Вину підозрюваних оцінюватиме суд присяжних»

Шевченківський райсуд Києва визначився із колегією присяжних у справі вбивства журналіста Павла Шеремета. Авторозподіл визначить із них трьох основних і двох запасних. Це зроблять на наступному судовому засіданні, яке запланували на 28 вересня, передає кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

Попередньо – мало бути семеро присяжних. Їх опитували сторона захисту та обвинувачення, і заслуховували їхню думку щодо справи.

Було кілька відводів від прокурора та захисників. Суддя задовільнила лише відвід заявлений стороною обвинувачення щодо двох присяжних – Ганни Чупіної та Інни Крамаренко. У задоволенні клопотання про відвід Наталії Глобі та Юрію Михайленку – було відмовлено.

Таким чином, у розгляді справи Шеремета братимуть участь присяжні Валерій Фірсов, Людмила Яковенко, Наталя Глоба, Юрій Михайленко і Юрій Федоренко.

...

Обновлено в 16:08 4 сентября 2020 года Шевченковский райсуд Киева отобрал присяжных для рассмотрения дела об убийстве журналиста Павла Шеремета. Процесс отбора состоялся в ходе судебного заседания в пятницу, 4 сентября. Об этом сообщает Укринформ. В частности, суд удовлетворил отвод двух присяжных -…

Обновлено в 20:35 Присяжными по делу выбрали Юрия Федоренко, Григория Фирсова, Елена Яковенко, Наталью Глобу, Юрия Михайленко. Выбирали из семи человек. Одна из присяжных сама написала заявление об отводе якобы потому, что здесь присутствует ее муж. Еще одну отвел адвокат потерпевших и прокурор. Она открыто сказала, что медики не могут убивать.

ФОТО К НОВОСТИ: «Суд обирає присяжних для розгляду справи про вбивство Шеремета»
ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.