5 канал 5 канал · · Обновлено в 00:01

"Так было, есть и будет" – в "Квартале" прокомментировали скандальный номер (13 новостей и 1 видео)

«Олигарх раздал нелестные характеристики всем, кто критиковал пародию "Вечернего Квартала", вдохновленную пожаром в доме Гонтаревой»

Студія "Квартал 95" прокоментувала номер про підпал будинку ексглави Нацбанку Валерії Гонтаревої.

У студії заявили, що "Квартал" – "це гостра політична сатира, так було, є і буде. Навіть, якщо це не подобається деяким політикам".

Також у студії додали, що колектив хору імені Верьовки не брав участі в написанні матеріалу. Зазначимо, як розповів керівник хору, артистам заплатили за виступ 30 тисяч гривень.

Як повідомляв 5.UA, Валерія Гонтарева назвала соромом висміювання пожежі в її будинку під Києвом у кварталівському номері. Відповідаючи на питання, чи розглядала вона можливість замовлення цього номера олігархом Ігорем Коломойським, Гонтарева зазначила: "Можливо, так і є. Я про це не думала".

При цьому вона впевнена, що Коломойський у будь-якому разі заперечуватиме свою можливу причетність до номера.

Ігор Коломойський, своєю чергою, заявив, що номер Студії Квартал 95 йому дуже сподобався.

Як написала в мережі журналістка Ірина Ромалійська, Валерія Гонтарєва – людина, яка провела масштабну банківську реформу в Україні. Зокрема, вберегла від краху наймасштабніший банк країни (як мінімум, 50% фізичних та юридичних осіб в Україні обслуговується в "ПриватБанку"), а заодно і всіх його вкладників. І нажила собі безліч ворогів. Серед них і олігарх, колишній співвласник "Привату", Ігор Коломойський.

Як відомо, місяць тому будинок Гонтаревої під Києвом було спалено. До цього – спалили машину її невістки. Обидва злочини не розслідувані.

А напередодні колектив президента України "Квартал 95" вийшов на каналі "1+1" Ігоря Коломойського з цинічним номером "Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала" і "Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича".

Журналістка зауважила, артистка "95 кварталу" Олена Кравець в одному зі своїх останніх інтерв'ю розповідала про взаємодію колективу авторів цього гумористичного шоу з президентом України Володимиром Зеленським: "Вова все перевіряє. Він вичитує тексти".

Нагадаємо, серед офіційних осіб на жарти "Кварталу" відреагували міністр культури та міністр економіки. Володимир Бродянський написав, що йому соромно за академічний український народний хор та вибачився перед Валерією Гонтаревою, а Тимофій Милованов, своєю чергою, наголосив, що такі жарти негативно впливають на інвестиційний клімат в Україні і будуть сприйматися як підтвердження зв'язків між олігархами і владою.

Участь у номері "Кварталу" національного хору прокоментував керівник Зеновій Корінець. За його словами, ідея номера належала режисерам "Кварталу". Він стверджує, що в якійсь мірі піддався на вмовляння і погодився на участь хору імені Верьовки у скандальному номері.

Обновлено в 19:39 Олигарх раздал нелестные характеристики всем, кто критиковал пародию "Вечернего Квартала", вдохновленную пожаром в доме Гонтаревой.

Обновлено в 00:01 "Этот номер стал настолько хайповым, потому что в одной точке совпало очень много линий. Первая линия – это "95 квартал", на котором на самом деле есть очень обозримая тень действующего президента. То есть если бы этот номер сделала какая-то другая юмористическая студия в Украине, то я думаю хайпа было в 10 раз меньше", – считает Лелич.

ФОТО К НОВОСТИ: «"Так было, есть и будет" – в "Квартале" прокомментировали скандальный номер»
ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
Капитал Капитал  ·  21.10.19, 18:13 Украинский бизнесмен Игорь Коломойский прокомментировал скандальный номер последнего выпуска «Вечернего квартала», в котором юмористы спели песню о сгоревшем доме бывшего главы НБУ…
Главред Главред  ·  21.10.19, 18:37 Скандал с высказываниями министра развития экономики, торговли и сельского хозяйства Тимофея Милованова относительно влияния шуток актеров студии 95 квартал на инвестиции в украинскую экономику набирает...
Гордон Гордон  ·  21.10.19, 18:49 По словам бизнесмена Игоря Коломойского, упоминание "Валерича" в номере "Квартала 95", посвященного сгоревшему дому экс-главы Нацбанка Валерии Гонтаревой, понравилось ему больше всего.Украинский бизнесмен…
Гордон Гордон  ·  21.10.19, 19:09 Украинский бизнесмен Игорь Коломойский не считает травлей номер студии "Квартал 95" о сгоревшем доме бывшей главы Национального банка Украины Валерии Гонтаревой. Выдержки из интервью с ним опубликовал…
Гордон Гордон  ·  21.10.19, 19:09 Украинский бизнесмен Игорь Коломойский не считает травлей номер студии "Квартал 95" о сгоревшем доме бывшей главы Национального банка Украины Валерии Гонтаревой. Выдержки из интервью с ним опубликовал…
Канал 112 Канал 112  ·  21.10.19, 19:24 Студия "Квартал 95" отреагировала на критику номера о поджоге дома экс-главы Нацбанка Валерии Гонтаревой, где был задействован хор имени Веревки. Об этом идет речь на официальной странице студии в Facebook.…
Комсомольская правда Комсомольская правда  ·  21.10.19, 19:39 Олигарх раздал нелестные характеристики всем, кто критиковал пародию "Вечернего Квартала", вдохновленную пожаром в доме Гонтаревой.
Телеканал 24 Телеканал 24  ·  22.10.19, 00:01 Номер "95 квартала" о поджоге дома экс-главы Нацбанка Валерии Гонтаревой стал скандальным, в частности, из-за того, что юмористическое шоу связано с Владимиром Зеленским. Об этом в эфире 24 канала сказал…
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНЕЕ ИЗ РУБРИКИ «Политика» ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.