5 канал 5 канал ·

Трагедія в Одесі: готель, що згорів, було зареєстровано як склад (3 новости)

«Ні в яких реєстраційних документах готель не згадується»

Одеський готель "Токіо Стар", в якому пожежа забрала життя дев'яти осіб, проходила у документах як "складські приміщення". Про це пише "Українська служба інформації".

Зазначається, що про це повідомили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації.

В. о. директора департаменту архітектури Ігор Черкасов заявив, що документи, які дозволяють реорганізацію приміщень трамвайного депо в готель, не були знайдені.

"Ми знайшли п'ять декларацій. У жодному документі немає згадок того, що за даною адресою можна проживати. У документах будівлі були здані в оренду як складські приміщення", – заявив Черкасов.

Керівництво Одеської ОДА зазначило, що відсутність дозвільних документів може стати приводом для відкриття кримінальних проваджень щодо власників готелю і одеських чиновників.

Крім того, одеська влада оголосила про проведення перевірок всіх об'єктів, які належать власнику "Токіо Стар" Вадиму Чорному, а також і інших об'єктів туристично-готельного бізнесу на території Одеської області.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що власнику готелю "Токіо Стар" оголосили про підозру.

Також дивіться фотогалерею за темою:

ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ПОСЛЕДНЕЕ ИЗ РУБРИКИ «Общество» ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.