5 канал 5 канал · · Обновлено в 21:40

Трамп підтримав відмову від "Північного потоку-2" через отруєння Навального (4 новости)

«Президент США Дональд Трамп заявив, що підтримує ідею відмови від Північного потоку 2 після інциденту з передбачуваним отруєнням російського опозиціонера…»

Ідею відмови від будівництва "Північного потоку-2" підтримав Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп. Про це він зауважив під час пресконференції, з огляду на отруєння Олексія Навального.

Трамп нагадав, що проти будівництва газогону був і до історії з російським опозиціонером. А також сподівається, що РФ не змусить Німеччину змінити свою позицію стосовно "Північного потоку-2".

Напередодні офіційний Берлін заявив - не виключає санкції проти будівництва газопроводу через отруєння Навального. Чи накладуть обмеження, залежить від дій Росії.

Свою думку щодо "Північного потоку-2" може змінити й канцлерка Ангела Меркель, - зазначив речник німецького уряду Штеффен Зайберт. Раніше лідерка наголосила, що не слід пов'язувати газогін із замахом на життя опозиціонера. І трубопровід треба добудувати - попри санкції США. Однак тепер не виключає іншого розвитку подій.

Нагадаємо, міністр оборони Німеччини Аннеґрет Крамп-Карренбауер готова до обговорення санкцій про...

Обновлено в 21:40 ...

ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.