5 канал 5 канал ·

Уполномоченный по правам человека обвинила детского омбудсмена в дискриминации ЛГБТ-сообщества (3 новости)

«Офис уполномоченного Верховной Рады по правам человека Людмилы Денисовой обвинил уполномоченного по правам ребенка Николай Кулеба в языке вражды по…»

Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової звинуватив обмудсмена з прав дитини Миколу Кулебу у порушенні прав і свобод представників ЛГБТІ-спільноти. Про це повідомляється на сторінці Офісу на Facebook.

Йдеться про пост Кулеби, в якому він "фактично порівняв ЛГБТІ-родини з ґвалтівниками та називав їх однією із загроз сурогатного материнства.

"Вказане висловлювання стосовно представників ЛГБТІ-спільноти є проявом мови ворожнечі, адже сприяє посиленню упередженого ставлення до вказаної категорії громадян та порушує їхнє право на повагу до честі й гідності", – зазначили в Офісі.

Там додали, що відповідно до статті 68 Конституції України обов'язком кожної людини є не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

"Стаття 24 Основного Закону, стаття 7 Загальної декларації прав людини, стаття 14 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод і Протокол № 12 до цієї Конвенції забороняють дискримінаці...

ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.