Facenews Facenews ·

В Україні відзначають День гідності та свободи (3 новости)

«Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначається День гідності та свободи - на честь початку двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та…»

Коли запитують про те, як виникали Майдани в Україні, відповідаю:- на світоглядних засадах, довкола суспільних ідей і національних цінностей.

Майдан не можна зібрати за гроші або на замовлення і не кожна акція протесту проти злочинної влади може стати Майданом. Бо ІДЕЇ, а не жага до влади чи політична ненависть є головною рішійною силою правдивого поступу.Проте, нині маємо всі підстави твердити, що моральні постулати, політичні дії та вчинки "майданної влади" є радше продовженням ідеології та ментальності попереднього режиму Януковича, аніж очікуваної суспільством нової влади, яка шанує і підноситьГІДНІСТЬ ЛЮДИНИ і НАЦІОНАЛЬНУ ГІДНІСТЬ ПОНАД УСЕ!Кадрові призначення СВОЇХ, просування ВЛАСНОГО бізнесу, ЦИНІЗМ, НАРЦИСИЗМ І МАРНОСЛАВСТВО - все це, означення поведінки нинішньої влади, яка прямо суперечить суспільним очікуванням після Майдану." ВЛАДНІ ГЕРОЇ МАЙДАНУ" за 4 роки "МУЖНЬО І ПОСЛІДОВНО" колекціонували гроші, посади, іменні пістолети, звання й нагороди... І при цьому вчили простий народ, що "ГЕРОЯМ МАЙДАНУ" ЦЕ ДОЗВОЛЕНО, бо вони фінансували і організовували "РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ", а нині "захищають" Україну від Путіна.Отак, за ці роки й сталося, що Україна пройшла чотирирічний шлях від "РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ДО ВЛАДИ НЕГІДНИКІВ".Що далі?Є шанс демократичної та правової зміни "влади негідників", а є народні методи усунення "влади мерзотників". ОТОЖ, ВИБІР У НАС Є!

ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНЕЕ ИЗ РУБРИКИ «Общество» ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.