5 канал 5 канал · · Обновлено в 13:10

Виборчий кодекс ухвалений з порушенням регламенту, - Стефанчук (8 новостей)

«Таке рішення парламентарі ухвалили 12 липня»

Новий Виборчий кодекс був прийнятий із порушенням регламенту – таку заяву зробив заявив представник президента України у парламенті Руслан Стефанчук в ефірі телеканалу "1+1".

Тому поки не відомо, чи буде підписувати проголосований документ президент Володимир Зеленський. Він ще має з ним ознайомитися. Окрім цього, Стефанчук зауважив, що до документа спрямували 4,5 тис. правок – і народні депутати їх розглянули. Однак, з його слів, не з усіма ознайомилися.

"Я знаю Виборчий кодекс, я знаю 4,5 тис. правок до нього, а за що голосували ви, я не знаю. Безперечно, ми проаналізуємо, бо ми вже зараз бачимо порушення регламенту при прийнятті цих речей", – заявив представник президента.

Як повідомляв 5.UA, напередодні Верховна Рада прийняла в цілому Виборчий кодекс із системою відкритих списків. Проєкт Виборчого кодексу (№3112-1), запропонований Андрієм Парубієм, Олександром Черненком та Леонідом Ємцем, пройшов перше читання ще 7 листопада 2017 року. Цим документом пропонується застосувати виборчу систему, яка дозволяє персоніфікувати голосування ("відкриті" списки кандидатів) із запровадженням регіональних виборчих округів.

Обновлено в 12:57 Нардепи від групи "Відродження" нарікають, як і представник президента Руслан Стефанчук, на певні процедурні порушення під час голосування за Виборчий кодекс.

Обновлено в 13:10 Таке рішення парламентарі ухвалили 12 липня.

ФОТО К НОВОСТИ: «Виборчий кодекс ухвалений з порушенням регламенту, - Стефанчук»
ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ПОСЛЕДНЕЕ ИЗ РУБРИКИ «Политика» ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.