5 канал 5 канал · · Обновлено в 14:53

Зеленський планує надати громадянство етнічним українцям (4 новости)

«Серед іноземців, які отримали українське громадянство, п’ятеро уродженців РФ»

Президент України Володимир Зеленський видав указ про прийняття до громадянства України дев’ятьох людей. Про це йдеться на сайті глави держави.

Зазначається, що Зеленський постановив прийняти до громадянства тих, чия офіційна приналежність до України "становить державний інтерес для України":

Сергій Алєксєєвич; Станіслав Гібадулін; Сергій Гноєвий; Нугзар Канделакі; Андрій Ковніренко; Нікіта Макєєв; Денис Прохоров. Крім того, Зеленський постановив прийняти до громадянства також осіб, які мають "визначні заслуги перед Україною", – Олексій Сівохін та Дмитро Фомін.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Зеленський планує надати громадянство етнічним українцям. Окрім того, друге громадянство за спрощеною процедурою зможуть отримати і громадяни, які зазнають порушення прав і свобод у своїх країнах – зазначають на Банковій. Для цього глава держави вже доручив Міністерству закордонних справ розробити відповідний механізм.

Також дивіться фотогалерею за темою:

Обновлено в 14:53 Президент Володимир Зеленський надав громадянство особам, які брали участь у захисті територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

ФОТО К НОВОСТИ: «Зеленський планує надати громадянство етнічним українцям»
ПОДРОБНЕЕ О СОБЫТИИ
ПОСЛЕДНЕЕ ИЗ РУБРИКИ «Политика» ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.