5 канал 5 канал ·

Без "лінійки", але з батярським полонезом: у Львові нетрадиційно відзначили "останній дзвоник" (Відео)

Без букетів та радянських традицій – у львівській школі знайшли альтернативу "лінійці". Останній дзвінок там відсвяткували у стилі "ретро". Замість промов педагогів та виступів чиновників для школярів влаштували майстер-класи, квести та нетипові концерти. Марта Шикула була на святі.

Не офіційною промовою, а батярським полонезом починається свято останнього дзвоника. Танцюють учителі та учні. Поки триває ретро-концерт для батьків – школярі порозбігалися по різних локаціях. Хтось на майстер-клас із виготовлення пряників, решта – на батярський велопробіг.

До стилізованого святкування останнього дзвоника учні, батьки та вчителі готувалися ретельно. Обов'язковий дрес-код – ретроодяг. Ті, хто нагуляв апетит – ласували смаколиками та напоями у символічному кафе львівські "фраєрки". За бармена – вчителька іноземної мови.

Людмила Федишин сміється: "Смачна Львівська кава і смачний чай. Як нема кави – то нема забави, як то кажуть у Львові… Як на мене, то дуже цікаво, неординарно. Я думаю, цікаво всім – і дітям і батькам, згадувати історію Львова".

Нетрадиційний формат святкування у цій школі – не вперше. Вчителі зізнаються – є прихильниками неформального та нерадянського.

Завуч з виховної роботи Олександра Захарків наголошує: "Ми вже не проводимо "лінійок". Минулого року ми проводили свято маленького принца у французькому стилі. А цього року вже про наше рідне місто Львів… Ми вже не вишиковуємося людей, можна ходити, сидіти, стояти – що кому цікаво".

Учителі кажуть – у них ще багато ідей. Нову обирають для зустрічі Дня знань.

Марта Шикула, Євген Радіон, "5 канал"

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.