Главком Главком ·

Чийгоз у ПАРЄ розповів про репресії проти кримських татар в Криму

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, а також інші члени української делегації розповіли на засіданні моніторингового комітету ПАРЄ про посилення репресій проти кримських татар в анексованому Криму.

Про це віце-президент парламентської асамблеї Володимир Ар’єв повідомив у Facebook.

«На моніторинговому комітеті ПАРЄ ми разом з Ахтемом Чийгозом та Олександрою Романцовою (керівниця проектів Центру громадянських свобод – ред.) поінформували про стан справ із посиленням репресій проти кримських татар в анексованому Криму, про масові «судові» розправи з одиночними пікетами, про атмосферу страху і примусу до участі в незаконних «виборах» президента в Криму. Я також ознайомив комітет з ухваленим Верховною Радою України зверненням до міжнародної спільноти щодо цих так званих «виборів». Дискусія показала повне розуміння делегатів ПАРЄ, що саме влаштували російські окупанти на анексованій території», – вказав Ар’єв.

Крім того, за словами Ар’єва, моніторинговий комітет одноголосно вирішив підтримати підготовку спеціальної доповіді та резолюції щодо ситуації з кримськими татарами.

Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними й засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили ряд економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Главком
Читайте полный текст новости «Чийгоз у ПАРЄ розповів про репресії проти кримських татар в Криму» на сайте Главком.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.