Телеканал 24 Телеканал 24 ·

ФК "Карпати" опублікував фото зустрічі з Петром Димінським у Туреччині

Почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський відвідав тренування футболістів клубу, які зараз перебувають на тренувальному зборі у Туреччині. Групове фото футболістів разом з Петром Димінським, якого в Україні розшукують у зв’язку з причетністю до смертельного ДТП, опублікував офіційний твіттер ФК «Карпати».

«Президент ФК Карпати Петро Димінський відвідав ранкове тренування зелено-білих та підтримав команду перед стартом сезону», йдеться у повідомленні клубу, опублікованому 13 лютого.

Починаючи з 24 січня футболісти основного складу ФК «Карпати» перебувають у Туреччині на тритижневому тренувальному зборі.

Нагадаємо, що 1 лютого журналісти спортивного видання Tribuna.com помітили Димінського у Туреччині на контрольному матчі ФК «Карпати» з польською «Ягеллонією». Тоді прес-служба «Карпат» відмовилась від будь-яких коментарів.

Нагадаємо, що 18 серпня 2017 року автомобіль Петра Димінського потрапив у ДТП, в результаті якої загинула молода жінка. Інформація про те, що був за кермом сам бізнесмен довго не була підтверджена. Провину за аварію взяв на себе охоронець Димінського Андрій Борщ. Сам Петро Димінський 22 серпня виїхав закордон і досі не повернувся в Україну. На початку грудня матір загиблої у ДТП з кортежем Димінського отримала компенсацію і відмовилась від претензій.

12 грудня 2017 року слідчі підтвердили участь Петра Димінського у смертельній ДТП, а 16 грудня поліція подала документи в Інтерпол для його розшуку.

Телеканал 24
Читайте полный текст новости «ФК "Карпати" опублікував фото зустрічі з Петром Димінським у Туреччині» на сайте Телеканал 24.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.