Главком Главком ·

ГПУ «копає» під міністра фінансів – силовики вивчають закордонні вояжі Данилюка за 8 років

Печерський районний суд Києва дозволив слідчим Генпрокуратури вилучити у державної прикордонної служби завірену інформацію про перетин держкордону України нинішнім міністром фінансів Олександром Данилюком протягом 2004-2010 років.

Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ухвалу суду від 30 січня.

За даними досудового розслідування, високопосадовець фігурує у кримінальному провадженні за ознаками ч. 1 ст.212 КК України («Ухилення від сплати податків і зборів»), яке було відкрито у квітні 2017 року. Правоохоронці стверджують, що за час роботи керівником Координаційного центру з впровадження економічних реформ при адміністрації президента Віктора Януковича Данилюк заробив 556,1 тис. грн доходів. При цьому зумів придбати житловий будинок загальною площею 290 кв. м за 2 млн. грн, автомобіль БМВ Х5 і внести на банківський рахунок 519,6 тис. грн.

Крім цього, ДФС України здійснила перевірку доходів міністра фінансів і на початку листопада склала акт щодо заниження податкового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб на 746,3 тис. грн.

У ході розслідування, серед іншого, отримано пояснення від Данилюка, що він протягом 2004-2010 років проживав на території Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії та мав «центр життєвих інтересів» у цій же країні. Тому 23 листопада було призначено проведення судово-економічної експертизи, для якої знадобилася виїмка документів з державної прикордонної служби. Раніше міністр Данилюк заявляв про тиск з боку правоохоронних органів і вимагав відставки Генпрокурора Юрія Луценка через затягування розслідування справ щодо дій колишніх керівників і власників Приватбанку.

Звинувачення у несплаті податків Данилюк вважає безглуздими.

Читайте також: Наступна жертва в уряді Гройсмана. Хто «збиває» міністра Данилюка 

УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.