5 канал 5 канал ·

Гуляють дикі звірі та худоба: На Житомирщині військова прокуратура знайшла порушення на артилерійській базі

Військова прокуратура виявила низку порушень у місцях дислокації військових арсеналів у Житомирській області. Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону України.

"Під час огляду територій військових частин, дислокованих на Житомирщині, виявлено низку порушень вимог керівних документів стосовно організації зберігання та розміщення боєприпасів, а саме порушення правил пожежної безпеки, прилегла до периметру територія захаращена поваленими деревами та хмизом, допускається вільне пересування сторонніх осіб по 50-метровій забороненій зоні", - йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що командуванням військової частини не забезпечено належний стан охорони периметру військової частини. Як наслідок, на території безпосереднього зберігання боєприпасів, доступ до якої суворо заборонений, безперешкодно гуляють дикі звірі, випасається худоба. Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону направлено листи командуванню оперативних командувань "Північ" та "Захід" щодо невідкладного вжиття заходів для приведення стану зберігання боєприпасів у відповідність до вимог законодавства.

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.