5 канал 5 канал ·

Клімкін закликав світ вжити додаткових заходів проти Росії (Відео)

Російська окупація кримського півострова та частини сходу України – дозволила Федерації збільшити територію розміщення своєї ядерної зброї. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН щодо нерозповсюдження зброї масового ураження заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє "5 канал".

"Наша формула досить проста - Росія повинна залишити Україну, натомість ми хочемо будувати відносини зі світовою спільнотою. Наразі Росія використовує Донбас, як інструмент дестабілізації ситуації в Україні та Європі", - зазначив Клімкін.

Також він провів паралелі між ядерними амбіціями Росії та Північної Кореї. Клімкін наголосив – Російська Федерація, як і КНДР, порушує міжнародне право та ігнорує санкції світової спільноти.

Міністр зауважив – своїми діями Росія порушила низку міжнародних угод, зокрема – і Будапештського меморандуму. Павло Клімкін закликав світову спільноту дотримуватись безкомпромісної позиції у захисті міжнародного права та вжити додаткових заходів задля покарання держави-агресора. 

"Оскільки США, а також низка європейських країн, зокрема - Франція, Німеччина, Польща -  солідарні з нашою позицією, ми вважаємо, що слід впроваджувати подальші санкції проти агресора. Адже в іншому разі діяльність Росії може стати бомбою уповільненої дії - не лише для України", - підвів підсумок міністр.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

5 канал
Читайте полный текст новости «Клімкін закликав світ вжити додаткових заходів проти Росії (Відео)» на сайте 5 канал.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.