Главком Главком ·

Питання повернення Росії до Великої сімки не стоїть – глава МЗС Німеччини

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що не бачить у найближчому майбутньому можливості повернення Росії до клубу найбагатших демократій - Великої сімки, G7. Із об'єднання, яке тоді називали G8, Москву вигнали у 2014 році після анексії Криму.

«На даний момент це взагалі не питання (повернення РФ до G7. – Ред)», - наводить слова Мааса на полях зустрічі з колегами за G7 у канадському Торонто агенція dpa.

«Те, що Росія більше не тут (у G7, - Ред.), пов'язане із анексією Криму в порушення міжнародного права», - цитує Reuters.

Маас наголосив, що зміна ситуації - виключно за Росією. В інтерв'ю часопису Spiegel, оприлюдненому раніше цього тижня, він наголошував на тому, що Москва поводиться «дедалі більш недружньо». Дипломат також зазначив, що у нього немає впевненості в тому, що президент Володимир Путін від початку свого правління хотів вести Росію демократичним шляхом.

Раніше Маас також висловив сподівання на налагодження політичного діалогу з Росією і закликав до дипломатичного вирішення конфлікту в Сирії.

«Росія останнім часом стала складним партнером», - визнав він минулого тижня. Утім, очільник МЗС Німеччини сподівається, що авіаудари США по Сирії можуть переконати Росію знову долучитися до політичного процесу врегулювання ситуації на Близькому Сході та деінде.

Главком
Читайте полный текст новости «Питання повернення Росії до Великої сімки не стоїть – глава МЗС Німеччини» на сайте Главком.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.