Главком Главком ·

Росія відправить на Донбас «казачі підрозділи» для провокацій

Росія таємно готує загони «російських казачих організацій» для подальшого направлення на тимчасово окуповані території сходу України.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

За інформацією Міноборони, керівництво Росії активізувало підготовку до зриву розгортання на тимчасово окупованих територіях Донбасу міжнародної миротворчої місії. 

На полігонах сил Росії, розташованих у прикордонних з Україною областях, здійснюється прихована підготовка загонів «русских казачьих организаций» для подальшого направлення на тимчасово окуповані території сходу України. Їхня основна спрямованість підготовки свідчить про можливість залучення до заходів з придушення акцій громадської непокори на тимчасово окупованих територіях шляхом дискредитації виступів місцевого населення невдоволеного російською окупацією.

«Ми наполягаємо на тому, щоб Місія ООН була розгорнута на всій окупованій території України і відбувалося це відповідно до норм міжнародного права. Потрібно забезпечити контроль за частиною українсько-російського державного кордону, а з території України необхідно вивести усі незаконні збройні формування та регулярні частини збройних сил РФ», - зауважив міністр оборони України Степан Полторак.

Місія також повинна встановити контроль за станом зберігання важкого озброєння. Міністр наголосив, що Україна категорично проти того, щоб Росія брала участь у Місії.

«Тому що це неприйнятно, коли Росія здійснює агресію проти України, захоплює Крим, частково Донецьку та Луганську область, а потім пропонує себе як миротворця», - зазначив очільник Міноборони.

Главком
Читайте полный текст новости «Росія відправить на Донбас «казачі підрозділи» для провокацій» на сайте Главком.
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.