5 канал 5 канал ·

Саакашвілі у Польщі оголосив свої плани на майбутнє (Відео)

У вівторок, 13 лютого, лідер "Руху нових сил" провів брифінг у Польщі. Там він заявив про намір добиватися поновлення українського громадянства. 

Також повідомив політик про організацію протестного руху на території України. Запланував Саакашвілі й низку зустрічей з посадовцями Європейського Союзу.

"Я був і залишаюся українським політиком так само, як і грузином. Але я буду відновлювати своє українське громадянство. Я знайду момент, коли би я міг фізично приєднатися на територію України. А до того у найближчі тижні я буду активно працювати з Європарламентом, європейськими політиками, американськими політиками. Ми будемо створювати свій "список Магнітського" щодо української корупції", - заявив політик.

Нагадаємо, 12 лютого 2017 року ЗМІ повідомили про арешт Міхеіла Саакашвілі. Нібито політика викрали з одного зі столичних ресторанів. Згодом стало відомо, що  силами співробітників ДПСУ Саакашвілі було повернуто до Польщі. Не минулося без сутички, адже невідомі з оточення лідера "Руху нових сил" накинулися на правоохоронців.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

5 канал
Читайте полный текст новости «Саакашвілі у Польщі оголосив свої плани на майбутнє (Відео)» на сайте 5 канал.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.