5 канал 5 канал ·

Тепер до Мілана та Неаполя: в Україну заходить ще один італійський лоукостер

Уже з наступного місяця в Україні почнуть курсувати регулярні рейси лоукост-авіакомпанії Ernest Airlines. Перельоти сполучать Київ та італійський Мілан і Неаполь, а також Львів із Неаполем та Венецією. Про це повідомляє прес-служба міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни). 

"Ernest Airlines оголошує про розширення своєї присутності в Україні, додаючи нові рейси вже з 8 грудня, які з'єднають Неаполь і Мілан Бергамо зі Львовом і Києвом трьома щотижневими рейсами, а також Венецію зі Львовом двома щотижневими рейсами", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, перший рейс у Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) відбудеться 9 грудня 2017 з Мілана (Бергамо).

Загалом же рейси зі Львова до Неаполя здійснюватимуть тричі на тиждень по вівторках, п'ятницях і неділях, а рейси зі Львова до Венеції — два рази на тиждень по п'ятницях і неділях. Рейси з Києва до Неаполя та Мілана (Бергамо) здійснюватимуться три рази на тиждень по середах, суботах та неділях.

Ціна квитка в одну сторону з Києва до Неаполя становитиме щонайменше 43 євро, а з Києва до Мілана - 39 євро. Натомість, найменша вартість перельоту в один бік зі Львова до Неаполя становитиме 44 євро, до Венеції - 41 євро, а до Мілана - 49 євро.

Нагадаємо, у вересні повідомлялося, що лоукост Wizz Air збільшить кількість польотів на лінії Львів–Вроцлав.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.