5 канал 5 канал ·

У Сирії загинув російський генерал, який командував терористами "ДНР" на Донбасі

У Сирії загинув російський генерал Валерій Асапов. За даними української розвідки, він командував бойовиками терористичної організації "ДНР" на сході України. Його смерть офіційно підтвердило Міністерство оборони Росії, передає "5 канал".

Генерал-лейтенант загинув у сирійському місті Дейр ез-Зор. Він очолював групу російських військових радників у Сирії. У день смерті перебував на командному пункті сирійських військ. Асапов отримав смертельне поранення від розриву міни.

В березні 2016 року Головне управління розвідки Міноборони України повідомляло, що Асапов командує так званим "1-м армійським корпусом" окупантів у Донецькій області – від серпня 2015-го. Саме за участь у бойових діях на Донбасі указом президента країни-агресора Росії Володимира Путіна йому було присвоєно військове звання генерал-лейтенант. Крім того, командувач донецьких терористів Валерій Асапов встиг повоювати у Північній Осетії, Чечні та Абхазії.

Як нагадує "Радіо Свобода", за даними агенції Reuters, тільки з початку 2017 року в Сирії загинули не менше 40 російських військовослужбовців і бійців приватних військових компаній. Міноборони Росії офіційно підтвердило загибель лише близько 10 військових і заперечує участь найманців в операції.

Дивіться також фотогалерею:

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.