Главком Главком ·

Ялта - наш: На Майдані в Києві встановили конструкції з шокуючими написами

Проїжджу частину вулиці Хрещатик на Майдані Незалежності в Києві та саму площу біля Монумента Незалежності перегородили металевими конструкціями з гаслами щодо української приналежності Криму.

Відповідні фото з Майдану розміщують користувачі Facebook.

На конструкціях, що перегороджують площу, розташовані численні синьо-жовті розтяжки з гаслами «Севастополь – наш!», «Партеніт – наш!», «Ялта – наш!», «Алупка – наш!», «Бахчисарай – наш!» тощо.

У коментарях зазначають, що це пародія на російське гасло «Крим – наш», що увійшло в пропагандистський обіг після окупації півострова 2014 року.

«Алупка – наш. Ялта – наш. Євпаторія – наш». На Майдані Незалежності встановлені конструкції з шокуючими надписами. Виконавцем інсталяції виступив український театральний режисер Сергій Проскурня. Саме такою мовою, на думку митця, розмовляють киримли. Окрім лінвістичного уродства, Проскурня на замовлення заступника глави адміністрації президента України Віталія Ковальчука вивісив гасло у російському стилі «дякуємо діду за перемогу…», – зазначив ФБ-користувач, художник-карикатурист Георгій Ключник.

Він назвав це «лінгвістичним уродством».

Водночас на Майдані є конструкції і з гаслами іншого роду – «Дякуємо діду за перемогу 1918 року – мусимо повторити!».

Це напис теж відтворює російське пропагандистське гасло «Спасибо деду за победу», яке використовують у Росії при «вихвалянні» своєї участі у Другій світовій війні.

Главком
Читайте полный текст новости «Ялта - наш: На Майдані в Києві встановили конструкції з шокуючими написами» на сайте Главком.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.