5 канал 5 канал ·

Захистив журналістку від тітушок і отримав справу за статтею "Хуліганство" – як ситуацію прокоментував радник Авакова (Відео)

Ветеран АТО Павло Павлов з позивним «Аскольд» два роки воював на сході України і на річниці «Айдару», що була третього травня, у Обухові він став очевидцем нападу «тітушок» на знімальну групу «5 каналу». Він намагався припинити ці дії і застосував нагородну збро, а точніше вистрілив угору. При цьому «тітушки» нині проходять у справі як свідки, а Павлову – злісне хуліганство з важкими наслідками.

"Я був на попередніх процесах у місті Обухові. Я був по ст.. 345 – виявляється я чинив опір поліції. Перша стаття, яку мені хотіли надягти на голову, що я нібито чинив опір поліцейським. Але з цим не вийшло і я там свідок. А друга стаття – хуліганські дії з особливо важкими наслідками, хоча ж я нікого не підстрелив, нічого не зробив… Я вивчав тему застосування зброї. На сьогодні я маю право захищати себе, в першу чергу, якщо є загроза мені і або зупиняти протиправні дії, якщо нападає група осіб. Всіці фактори були наявні, бо вони (тітушки) намагалися забирати пістолет у мене забирали сумку. Я вистрілив у повітря. Я взагалі не знаю, чим керується місцева еліта, роблячи з мене неадеквата… Вони (тітушки – Ред.) – свідки, вони нещасні хлопці, яких я жахливий вбивця, приїхав і налякав".

Ветеран також сказав, що завтра має їхати на слідчийекспериментв Обухів.

Ситуацію прокоментував радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Іван Варченко. Він сказав: "Важливо в яких випадках і як громадянин України може використовувати зброю. І тут важлива адекватність оцінки тієї чи іншої ситуації".

УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.