Золота пора для подорожей: як вигідно поєднати відпочинок на морі та екскурсії Європою восени (Відео)

Осінь – золота пора, немає спеки не так багато туристів, тому зараз саме час їхати дивитися екскурсійно Європу. Про це в ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA розповів мандрівник Ігор Захаренко. За його словами осінні подорожі Європою можна вдало поєднати із відпочинком на морі.

"Звичайно це можна поєднати із відпочинком на морі. Наприклад, якщо взяти ту ж саму Грецію, море іще тепле, можна купатися і виїжджати на екскурсії. Ми спеціально зробили багато програм, наприклад можна проживати в Афінах, або в Лутраках, жити на морі і їздити на екскурсії. Можна відвідати Метеори, мис Суніон, храм Посейдона, Арголіда, Фреони, Мікени, відвідати термальні джерела, покупатися в морі, відвідати ресторани, музеї, прогулятися вечірнім містом. Наголошу, що мало людей і можна спокійно гуляти, тому що влітку багато людей, а зараз – навпаки", - розповів Ігор Захаренко.

За словами автора ексклюзивних маршрутів, восени актуальною для туристичних подорожей є Франція.

"Франція, Лазурове узбережжя. Знову ж таки можна купатися в морі і ходити на екскурсії. В морі зараз температура приблизно +22 градуси. У нас група нещодавно повернулася з Ніцци. Всі щасливі. Проживання у Ніцці, можна поїхати в Канни, Сен-Тропе, Антіби, Вернонський каньйон, Вовчий каньйон, Сен-Поль-де-Ванс, Бурбон, Монако, Монте-Карло, маленькі містечка", - додав Ігор Захаренко.

"Також Італія. У нас зараз три групи – озера Італії. Проживання у Мілані і виїзди на екскурсії – озера Комо, Гарда. Поїздки у маленькі містечка, поїздки у Верону, на острови, поїздки у Швейцарію, Логану, зараз і погода така гарна. Далі буде, наприклад, класична Італія. Приліт у Мілан. Ми літаємо з українськими авіалініями МАУ, там наш автобус, наш гід, прямий рейс Київ- Мілан. Там ми подорожуємо Мілан-Піза-Сієна-Рим-Флоренція, також екскурсія в Неаполь, Помпеї, Сан-Марино, Верону, Венецію. На сім днів. Там зовсім недорогий тур, можна поїхати подивитися гарну Італію, перше таке знайомство. Тур - потяг +автобус. Туди простіше дістатися літаком – 3 години і ви вже там. На кордоні дуже швидко, нам не треба візи, треба тільки біометричний паспорт і все. З групою взагалі ніяких зайвих питань. Нас уже, мабуть, в усіх аеропортах світу знають, і далі подорожуєте", - розповів мандрівник та наголосив, що восени в Італії після зборів ворожаю проходить маса цікавих фестивалів, тому туристи можуть не лише по насолодитися архітектурою країни, а й відчути її колорит і традиції.

"Знову ж таки, ця осіння пора, коли позбирали виноград і там можна подивитися різних багато фестивалів. Наприклад, зараз наша група потрапила на фестиваль білих грибів та трюфелів в Італії. І вони оцю пасту із трюфелями, з білими грибами смакували. І знову ж таки, воно там зовсім недорого коштує, туристи можуть собі дозволити. Тим більше що з нами подорожують туристи середнього та трошки вищого рівня, які хочуть не тільки подивитися країну, не тільки собори та музеї, а вони ще й хочуть відчути країну на смак, місцеві страви, місцеве вино, посидіти кави випити – це теж пізнання країни. Треба країну відчути "на смак" і от якраз зараз для цього гарний період", - поділився Ігор Захаренко.

"Ще дуже здоров

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.