5 канал 5 канал ·

"Зовсім поряд ДАП": українські військові розповіли про 120-мм "затишшя" ворога (Відео)

"Чудовий, сонячний, все тихо-спокійно", - так про день на позиціях неподалік Донецька розповідає десантник Михайло. Зовсім поряд Донецький аеропорт та добре видно будинки окупованого міста.

Військові визнають: кількість обстрілів з оголошенням перемир'я таки поменшала, втім всеохоплюючим його назвати складно.

"Такі, поодинокі вистріли лунають, проте не так, як раніше. Трошки таки мовчать вони. А вночі ДШК буває робить. Я вважаю, перемир'я має бути перемир’ям. Якщо ми не стріляємо, а вони стріляють, то що це за перемир'я?" – питається військовий із позивним "Гіря".

"Іноді вночі буває добре чутно постріли. Авдіївська промзона – там до перемир'я були дуже сильні обстріли. Зараз трохи вгамувалися, проте коли навіть було перемир'я – було чутно провокації. Здебільшого чутно кулемет, ДШК, буває СПГ стріляє", - розповідає боєць Михайло.

Під час роботи нашої знімальної групи на одній із позицій неподалік чути важку зброю. Військові впізнають 120-мм міномет. Журналістів – ховають в укриття.

Згодом з’ясовуємо: попри режим припинення вогню, бойовики випустили кілька мін по одній з позицій армійців неподалік шахти Бутівка. Хто ще порушує перемир'я на позиції та чому припинились вилазки ворожих диверсантів - дізнайтеся у сюжеті:

Євгенія Подобна, Сергій Клименко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.