5 канал 5 канал ·

"Звільнення" Ситника: як розгортаються події у Раді (Відео)

У четвер, 7 грудня, у Верховній Раді жваво обговорюють останні ініціативи лідерів фракцій БПП та "Народний фронт" Артура Герасимова і Максима Бурбака щодо висловлення недовіри очільнику НАБУ Артему Ситнику та голові Антикорупційного комітету ВР Єгору Соболєву. 

Цей документ передбачає, що начебто Рада має право звільняти з посад керівників НАБУ, САП, ДБР без проведення аудиту, передає кореспондент "5 каналу".

"Вони хотіли оголосити недовіру пану Ситнику ще минулого тижня, але закон їм не дозволяв. Вони просто навіть не читають закони. Закон про Антикорупційне бюро їм не дозволяв знімати Ситника, а вони хотіли це зробити. Коли виявилося, що у законі норма не передбачає таких речей, вони вирішили – давайте змінимо закон. Тому з самого початку було зрозуміло, що вони хочуть зняти Ситника. А сьогодні вони хотіли це зробити швидесенько, приймемо цю історію", - коментує ситуацію нардеп від БПП Мустафа Найєм.

Поки ж відповідний законопроект перебуває на розгляді у Регламентному комітеті ВР.

Тим часом голова фракції БПП у парламенті Артур Герасимов прокоментував останні заяви. Зокрема, він сказав: нині відчутна ворожнеча між НАБУ та ГПУ. А законопроект зареєстровано лише для того, аби зберегти верховенство права. Герасимов запевняє також: про звільнення Артема Ситника у ньому не йдеться і про жодні конкретні відомства не йдеться.

У ситуації розбиралась кореспондент "5 каналу" Анна Мірошниченко. Більше деталей – у включенні:

5 канал
Читайте полный текст новости «"Звільнення" Ситника: як розгортаються події у Раді (Відео)» на сайте 5 канал.
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.