Главком Главком ·

Активісти «Національного опору» засудили торгові відносини українських політиків з Росією

Активісти громадської організації (ГО) «Національний опір» засудили торгові відносини українських політиків з Російською Федерацією. Про це вони заявили під час брифінгу в прес-центрі інформаційного агентства «Українські Новини».

«Продовження ведення торгівлі з агресором - це крах ідей Революції Гідності та нівелювання смертей всіх численних бійців, які принесли в жертву себе, своє здоров'я заради національної ідеї під час бойових дій в зоні АТО. Це морально-етичний принцип, який вимагає категоричності і послідовності», - зазначив голова ГО «Національне опір» під псевдонімом «друг» «Сталкер».

Також в брифінгу взяли участь голова ГО «Хайтарма Крим» Марлен Місіратов, голова ГО «Невідомий патріот» Сергій Антонов і активіст руху «Традиція і порядок» Богдан Ходаков.

Учасники брифінгу вимагають негайного припинення торгівлі з країною-агресором. Особливо ця вимога стосується бізнес-структур, які контролюється українськими політиками і чиновниками, а також їх сім'ями.

До таких осіб на думку учасників конференції, відносяться, зокрема мережа гіпермаркетів «Епіцентр» Олександра і Галини Герег, торгова марка «Перша приватна броварня» депутата ВР Романа Мацоли та фармацевтична компанія «Фармак», продукція якої вільно продається в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), при тому, що брат власниці компанії Павло Жебрівський є головним аудитором НАБУ.

«Національне опір» вже ініціювала відповідні звернення у вигляді петицій на веб-сайтах Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, і закликають усіх свідомих громадян України підтримати боротьбу проти торгівлі з окупантом.

Організатори брифінгу поінформували, що звертаються до Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) з проханням вносити до списку санкцій кожне підприємство, що торгує з ворогом.

УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.