5 канал 5 канал ·

Більшість українців вважають Росію країною-агресором – опитування КМІС

Більшість жителів України вважають Росію країною-агресором, при цьому багато українців добре ставляться до РФ. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), пише "Інтерфакс-Україна".

Згідно з оприлюдненими на сайті КМІС даними, 66,5% респондентів вважають Росію країною-агресором. Інша точка зору у 23,9% українців.

На питання "Як ви загалом ставитеся зараз до Росії?": 46,5% респондентів відповіли "дуже добре" або "в основному добре"; водночас 43,6% опитаних дали відповідь "дуже погано" або "в основному погано".

Респондентам також запропонували вибрати, з яким твердженням вони згодні більшою мірою: росіяни, українці й білоруси живуть тепер у різних державах, але їх об'єднує багато спільного в їхній історії і культурі та в майбутньому вони залишаться близькими народами; або ж росіяни, українці й білоруси не тільки живуть тепер у різних державах, але і по-різному влаштовують своє життя, розвивають свою культуру і згодом віддалятимуться один від одного.

Думки розділилися майже порівну: 47,1% вважають, що росіяни, українці і білоруси залишаться близькими народами, а 45,9% дотримуються позиції, що вони віддаляються.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що вступ до ЄС підтримує дедалі більше українців.

Також дивіться фотогалерею за темою:

5 канал
Читайте полный текст новости «Більшість українців вважають Росію країною-агресором – опитування КМІС» на сайте 5 канал.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.