5 канал 5 канал ·

Бірюков відповів на закид "коли техніка з параду опиниться на фронті" (Відео)

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" радник Президента України, радник міністра оборони Юрій Бірюков прокоментував заяви хейтерів про те, що техніка з параду ніколи не доходить до фронту, до захисників на сході.

"Тут контрзапитання – а ця техніка не перебуває на передовій? Наприклад, у складі параду йде рота БТР-3ДА, це 95-та бригада. Так, 95-та бригада зараз перебуває вдома між ротаціями і тому вона бере участь в параді. Що, коли 95-та бригада була на передовій, в неї не було цих БТР? Вони були. Що, в нас десь бракує танків? Пробачте, у нас достатньо танків. У нас зараз армія танками укомплектована повністю. Їх провезуть (на параді). У нас десь бракує далекобійної артилерії? У нас всі ці бригади укомплектовані, вони в режимі ротації працюють. Чого конкретно з представленої техніки у нас бракує?" – питається Бірюков. 

Він зазначає: "На параді будуть "Стугни". Так, нам хочеться більше "Стугн", але це питання того, що постійно триває закупівля "Стугн", навчання операторів, постійно постачається (ця зброя) у підрозділи. Бракує зенітно-ракетних комплексів? Не розкриваючи всіх подробиць і деталей про зенітно-ракетні комплекси, зараз ми практично компенсували всі десятиріччя знищення зенітно-ракетних комплексів. Небо над Україною закрите достатньо щільно". 

Нагадаємо, цього року Україна святкує 27-му річницю Незалежності. Традиційно центром української столиці пройдуть маршем усі роди військ Збройних Сил. Уперше участь у параді візьмуть жінки-військовослужбовці. А військовий оркестр готує до параду сюрприз – 15 нових композицій. 

Дивіться також фотогалерею: 

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.