Главком Главком ·

Бум кіно в Україні: 10 найкасовіших фільмів 2018-го і найочікуваніші прем'єри нового року

У 2019 році у прокат вийшло 49 фільмів українського виробництва. Серед них ігрові, короткометражні, документальні та анімаційні. Така кількість є рекордною для української кіноіндустрії.

«Главком» зібрав найкасовіші українські фільми 2018 року за версією Box Office Mojo – сайту, що відстежує касові збори фільмів. 10. «Позивний «Бандерас» Жанр: бойовик, драма Режисер: Заза Буадзе Бюджет: 39,130 млн грн Касові збори: $58,883 тис.        

У центрі картини досвідчений боєць, капітан Антон Саєнко (позивний «Бандерас»), який намагається зашкодити диверсії та знешкодити російського підривника Ходока.

Акторський склад фільму пройшов інтенсивну підготовку під керівництвом досвідчених військових інструкторів. Знімальний період фільму проходив у Херсонській та Одеській областях, де була задіяна справжня бойова техніка, яку надало Міністерство оборони України.

Сюжет фільму на основі щоденника нацгвардійця Сергія Башкова (позивний «Індіанець») 9. «Легенда Карпат» Жанр: драма, пригоди Режисер: Сергій Скобун Бюджет: 4.5 млн грн Касові збори: $ 59,421 тис.

Дія відбувається в Карпатах у XVIII столітті. Народ, який все своє життя провів серед цих величних гір, зазнає страшних принижень від польських панів. Аби припинити свавілля, легендарний Олекса Довбуш готовий встати на захист невинних. Він був героєм, якого за всяку ціну хотіла знищити влада.

Олекса мав відмінні бойові вміння і дар передбачати майбутнє. Ще коли Довбуш був зовсім маленьким, його матір жорстоко вбили поляки, залишивши хлопця сиротою. Це не зламало Олексу - він досконально вивчив гори, накопичив всю злість і тепер готовий мстити. Довбуш зібрав разом таких сміливців як і він, щоб здійснити справжнє правосуддя. Так Олекса став легендарним героєм Карпат. 8. «Донбас» Жанр: драма Режисер: Сергій Лозниця Бюджет: 71,747 млн грн Касові збори: $ 67,945 тис.

Фільм - ланцюжок з 13 епізодів, що перетікають з одного в інший, які фактично відтворюють в ігровому кіно історії, що відбулися на Сході України. За основу сценарію Лозниця взяв документальні матеріали з аматорських роликів на YouTube, зняті на території підконтрольної самопроголошеної «ДНР» в 2014-15 роках. Це історія не тільки про один регіон чи одну країну - це розповідь про цілий світ, що потопає у фальші. Це про кожного з нас.

За рішенням журі другого паралельного конкурсу Каннського фестивалю - «Особливий погляд» автору Сергію Лозниці присвоєно приз за кращу режисерську роботу - за «пронизливий погляд на війну на його батьківщині, в Україні» 7. «Таємний щоденник Симона Петлюри» Жанр: драма Режисер: Олесь Янчук Бюджет: 44,285 млн грн Касові збори: $ 86,957 тис.

Сюжет стрічки охоплює період життя Симона Петлюри, головнокомандувача військами Української Народної Республіки і лідера Директорії УНР, коли той перебував в еміграції у Парижі, до того дня, коли Петлюру вбив терорист Самуїл Шварцбард. Історія розповідає не тільки про план знищення Петлюри, а й про останні дні його життя.

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.