5 канал 5 канал ·

ЦВК підрахувала 100% голосів на закордонних дільницях – перемогла "ЄС"

У Центрвиборчкомі закінчили опрацьовувати електронні протоколи із закордонних дільниць на позачергових парламентських виборах в Україні. За результатами опрацювання 100% голосів, перемогу здобула партія "Європейська солідарність".

У політичної сили п'ятого президента Петра Порошенка – 29,55% голосів. Тоді ж як "Слуга народу" чинного глави держави, яка лідирувала протягом майже усього опрацювання документів, опинилася на другому місці із 28,13% голосів.

На третьому місці "Голос" із 19,67% голосів. Інші партії на закордонному окрузі 5% бар'єр не змогли подолати. "Партія Шарія" набрала 4,41%, ВО "Свобода" – 4,25%, "Опозиційна платформа — За життя" має 3,60%, партія "Сила і честь" – 3,05%, ВО "Батьківщина" – 2,01% . За інші політичні сили проголосувало менше 2% виборців.

В Австралії, Греції, Кувейті, Ірландії, Італії, Канаді, Бельгії, Данії, Нідерландах, Саудівській Аравії, Таїланді, Швеції, Лівані, Малайзії, Мексиці, Австрії, Болгарії, на Кіпрі, в Сингапурі, Словенії, Узбекистані, Хорватії, Великій Британії, США, Туреччині, Німеччині, Фінляндії, Франції, Чорногорії, Швейцарії, Японії більшість проголосували за "ЄС".

В Азербайджані, Алжирі, Єгипті, Аргентині, Грузії, ДР Конго, Ізраїлі, Катарі, Ірані, Йорданії, Киргизстані, Китаї, Іспанії, Марокко, Латвії, Литві, ОАЕ, Португалії, Білорусі, Вірменії, Індії, Казахстані, на Кубі, в Молдові, Перу, Польщі, Сербії, Чилі, Румунії, Словаччині, В'єтнамі, Тунісі, Туркменістані, Угорщині, Чехії більшість голосів відійшла "Слузі народу".

У Норвегії та Бразилії обрали "Голос", в Естонії – партію "ОПЗЖ". У ПАР і Кореї партії "ЄС" і "Слуга народу" зібрали однакову кількість голосів, а в Македонії порівну отримали "ЄС" і "Голос".

О 6-й годині ранку за Києвом закрилася остання виборча дільниця за кордоном – у американському Сан-Франциско. У закордонному виборчому окрузі загалом сформовано 102 дільничні виборчі комісії в 72 країнах світу. Найбільше їх у Німеччині – п'ять, по чотири сформовано в США, Польщі та Італії, по три – в Канаді, Іспанії та Туреччині. У Росії дільниці для голосування зачинені.

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. Напередодні о 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів.

5 канал
Читайте полный текст новости «ЦВК підрахувала 100% голосів на закордонних дільницях – перемогла "ЄС"» на сайте 5 канал.
УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.