Гордон Гордон ·

"Дорогой народ, на протяжении жизни я пытался сделать все, чтоб украинцы улыбались. Следующе пять лет сделаю все, чтоб вы не плакали". Инаугурационная речь президента Зеленского. Полный текст

20 мая в зале Верховной Рады состоялась инаугурация президента Владимира Зеленского. Во время выступления новый глава государства заявил о роспуске парламента, а также отметил, что его первым заданием станет прекращение огня на Донбассе и освобождение пленных. Кроме того, президент призвал народных депутатов немедленно проголосовать за новый избирательный кодекс с открытыми списками, за снятие депутатской неприкосновенности и за закон об уголовной ответственности за незаконное обогащение. "ГОРДОН" публикует полный текст инаугурационной речи президента Владимира Зеленского.(российский перевод появится чуть позже)

Дорогі українці! Після перемоги на виборах мій шестирічний син сказав: "Па-а-ап, я по телевізору бачив, кажуть, що Зеленський президент. Виходить, що я теж президент?" І тоді це прозвучало, як жарт дитячий. Але згодом я зрозумів, що, насправді, це істина. Тому що кожен з нас президент. Не 73%, які за мене голосували, а всі 100% українців! Це не моя, це наша спільна перемога! І це наш спільний шанс, за який ми несемо спільну відповідальність.

І щойно не тільки я приймав присягу. Кожен з нас кожен з нас! поклав руку на Конституцію. І кожен з нас присягнув на вірність Україні. Уявіть собі гучні заголовки: "Президент не платить податки", "Президент на підпитку промчав на червоне світло", "Президент потихеньку краде, бо всі ж так роблять"… Ви згодні, що це ганьба? Ось чому, ось що я маю на увазі, коли кажу, що кожен з нас президент.

Відсьогодні кожен з нас несе відповідальність за Україну, яку ми залишаємо своїм дітям. Кожен з нас на своєму місці зможе зробити усе для розвитку України. Європейська країна починається з кожного. Так, ми обрали шлях до Європи. Але Європа не десь там!.. Європа вона ось тут (показує на голову), і коли Європа буде ось тут вона буде ость тут (показує на весь зал Верховної Ради). Вона буде в Україні.

І це наша спільна мрія. Але у нас є і спільний біль. Кожен з нас загинув на Донбасі. Кожного дня ми втрачаємо кожного з нас. І кожен з нас переселенець. Ті, хто втратив власний дім. І ті, хто відчинив двері власного дому, розділивши цей біль. І кожен з нас заробітчанин, так, ті, хто не знайшов себе дома, а знайшов заробіток на чужині. Ті, хто у боротьбі із бідністю змушений втрачати власну гідність. Але ми це все подолаємо, бо кожен з нас українець.

Ми всі українці! Не існує більших чи менших, правильних чи неправильних. Всі українці! Від Ужгороду до Луганську, від Чернігова до Сімферополю, у Львові, Харкові, у Донецьку, в Дніпрі і Одесі ми всі українці! І ми маємо бути єдині, адже тільки тоді ми сильні.

І сьогодні я звертаюсь до всіх українців у світі: нас 65 мільйонів. Так, не дивуйтесь: нас 65 мільйонів! Тих, кого народила українська земля, українців в Європі і Азії, в Північний і Південній Америці, в Австралії і в Африці. Я звертаюсь до всіх українців на планеті: ви нам дуже потрібні! Усім, хто готовий будувати нову, сильну і успішну Україну, я з радістю надам українське громадянство. Ви повинні їхати в Україну не в гості, а додому. Ми чекаємо на вас.

Сувенірів з закордону не потрібно, привезіть, будь ласка, нам свої знання, свій досвід і ментальні цінності. Все це допоможе нам почати нову епоху. Скепти

УПОМИНАЕМЫЕ ПЕРСОНЫ В СЮЖЕТЕ:
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.