5 канал 5 канал ·

Екснардепа-втікача Онищенка судитимуть заочно (Відео)

Суд заочно розглядатиме справу екснардепа-втікача Олександра Онищенка. Тобто на спеціальному судовому засіданні, без присутності обвинуваченого. Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційний прокуратурі. Інформацію "5 каналу" підтвердив і адвокат Онищенка.

Згідно з даними, наступне засідання, у так званій "газовій справі", призначене на 4 травня, щоби встигнути надіслати повістку підозрюваному до Німеччини, де він нині перебуває.

Водночас, адвокат Олег Іщенко наголошує – не хотіли так званого заочного розгляду. Адже Онищенко під вартою і з об'єктивних причин не може прибути до ВАКС. Проте рішення суду виконають.

Нагадаємо, Олександра Онищенка торік затримали у Німеччині на запит українських правоохоронців. Кажуть, підстава – так звана газова справа. Тоді вирішували питання про екстрадицію екснардепа.

В Україні його підозрюють в організації масштабних корупційних оборудок в державній компанії "Укргазвидобування". Суму збитків, завданих державі від 2013 до 2016 років, оцінили в понад півтора мільярда гривень.

"Перебування людини під вартою є поважною причиною для того щоб, умовно кажучи, не з'явитися в будь-яку установу, в тому числі і суд. На сьогоднішній день, загальновідомим є той факт – і цього не заперечувала сторона звинувачення, – що на сьогоднішній день він знаходиться під вартою і фізично з'явиться в суд не міг. Відповідно, у суду не було підстав, як мені здається, призначати це слухання, так скажімо, в спеціальному судновому розгляді", – прокоментував адвокат Онищенка Олег Іщенко.

Як повідомляв 5.UA, колишній народний депутат Олександр Онищенко досі перебуває під вартою у Німеччині. 

5 канал
Читайте полный текст новости «Екснардепа-втікача Онищенка судитимуть заочно (Відео)» на сайте 5 канал.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
ВАМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Обработано новостей за сегодня: 2017
Сайт работает в тестовом режиме. Свои предложения и замечания присылайте на gottstat@gmail.com
© 2017 «Gottstat.com». Все права защищены.
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Gottstat.com.